Sprzątanie biur

Każdego dnia przez różnego rodzaju lokale usługowe, hale i pomieszczenia biurowe w całym Trójmieście przechodzi duża ilość osób. Trudno zachować czystość w miejscu tak często odwiedzanym – czy to przez pracowników, czy klientów. Chcąc zagwarantować komfortowe warunki pracy dla pracowników oraz odwiedzających warto skorzystać z usług cyklicznego sprzątania powierzchni biurowych. Dlatego nasza firma sprzątająca Blask oferuje Państwu profesjonalne sprzątanie biur na terenie całego Trójmiasta.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą sprzątającą z Gdańska, która powstała z myślą o oferowaniu swoich usług w dużych firmach (największy obsługiwany przez nas obiekt ma około 10 000 m2). Od ponad 20 lat z powodzeniem działamy na terenie Trójmiasta, a z naszych usług związanych z utrzymywaniem czystości skorzystało już wielu zadowolonych klientów – część z nich jest z nami i dziś. Znamy też zapotrzebowanie różnego rodzaju przedsiębiorstw, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czyste biuro to wizytówka firmy, a codzienne porządki zapewnią lepsze warunki do wykonywania codziennych zadań.

Dodatkowo:

 • zapewniamy kompleksowe usługi,
 • zakres usług ustalany jest indywidualnie,
 • jesteśmy terminowi,
 • dbamy o wyposażenie biurowe i utrzymanie w czystości mebli,
 • oferujemy elastyczne godziny prac – z możliwością pracy w nocy,
 • uwzględniamy rabaty dla stałych klientów,
 • obecność właściciela nie jest konieczna w trakcie wykonywania usług,
 • używamy tylko dobrej jakości, profesjonalnych środków czystości, które dostarczamy do miejsca wykonywanych usług. Są one zarówno bezpieczne, jak i sprawdzone.

Zakres usług

W ramach sprzątania biur nasza firma podejmuje się takich czynności jak dokładne odkurzanie wykładzin, mycie podłóg oraz listew przypodłogowych, a także wycieranie parapetów.
Zajmujemy się również utrzymaniem w czystości różnego rodzaju blatów, krzeseł i innych mebli. Dbamy także o detale jak na przykład:

 • mycie futryn drzwi,
 • opróżnianie popielniczek oraz pojemników na śmieci,
 • wymianę worków oraz mycie koszy i pojemników na śmieci,
 • odkurzanie lamp wiszących, kontaktów i innych,
 • mycie szklanych elementów.

Pracownicy naszej firmy sprzątającej z Gdańska zajmują się dezynfekcją i porządkami również w pomieszczeniach sanitarnych oraz pomieszczeniach kuchennych, a na specjalne życzenie klienta zadbamy o regularne uzupełnianie dozowników na mydło i ręczniki, a także papieru toaletowego czy odświeżaczy powietrza. Nasi klienci z Trójmiasta nie muszą się martwić o rośliny w firmie – zajmiemy się ich systematycznym podlewaniem.

Przy sprzątaniu używamy wyłącznie profesjonalnych środków czystości przeznaczonych do czyszczenia mebli biurowych czy też sprzętu komputerowego. Ich cena wliczona jest w koszt usługi.

Cennik

Cena usługi zależy od metrażu i rodzaju powierzchni, zakresu czynności, częstotliwości wykonywania usługi, rodzaju używanych środków oraz indywidualnych życzeń klienta.
Co więcej, w cenę usługi wchodzą również profesjonalne środki czystości oraz artykuły higieniczne specjalnie przeznaczone do czyszczenia mebli oraz urządzeń elektronicznych, ekologiczne preparaty do czyszczenia toalet, a także papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło w płynie oraz odświeżacze powietrza. Dojazd do klientów na terenie całego Trójmiasta jest bezpłatny.

Stali klienci naszej gdańskiej firmy mają dodatkową możliwość negocjacji stawek oraz rabatu. Oprócz tego, do umów stałych istnieje możliwość wliczenia także usługi mycia okien do ceny codziennego sprzątania biur.