Mycie okien

Dla większości osób mycie okien stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli mają do czynienia z dużą powierzchnią elementów przeszklonych. Perspektywa polerowania, powstawania zacieków, smug itp. skutecznie zniechęca do prac porządkowych, co w efekcie prowadzi do powstawania jeszcze większych zabrudzeń. Dlatego z pomocą przychodzi nasza gdańska firma sprzątająca Blask, która zapewnia profesjonalne mycie okien zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurowych na terenie całego Trójmiasta.

Każdą usługę dopasowujemy indywidualnie do klienta. Dlatego mogą Państwo skorzystać z jednorazowej pomocy naszej firmy sprzątającej, jak i ze stałej współpracy. Umyjemy okna o każdej powierzchni, w tym także znajdujące się w miejscach o ograniczonym dostępie. W tym celu korzystamy z dodatkowego wsparcia w postaci teleskopów, podnośników koszowych, rusztowań czy też specjalistycznych drabin. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasi klienci nie muszą być obecni w danym obiekcie podczas jego sprzątania.

Dla uzyskania efektu czystych oraz lśniących okien nie wystarczy samo wyczyszczenie szyb. Dlatego w ramach usługi nasza firma sprzątająca czyści również ramy oraz parapety. Zajmujemy się także czyszczeniem żaluzji, ścianek działowych i wszelkiego rodzaju przeszkleń w obrębie całego Trójmiasta.

Zakres usług

Nasza firma oferuje mycie zarówno metodą tradycyjną, jak i tzw. odwróconą osmozą wody, czyli naturalną wodą demineralizowaną (bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych). Wykorzystanie wody demineralizowanej przynosi wiele korzyści w postaci niskich kosztów wykonania usługi, wysokiej wydajności czyszczenia, a także wzmożonej odporności danej powierzchni na zabrudzenia (dzięki rozładowanemu ładunkowi elektrostatycznemu).

Cena każdej usługi mycia okien wykonywanej przez naszą gdańską firmę sprzątającą jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ zależy ona od:

  • metrażu oraz rodzaju danej powierzchni,
  • zakresu oraz częstotliwości usług na niej wykonywanych,
  • używanych środków czystości i sprzętu (na miejsce dostarczamy własną i sprawdzoną chemię),
  • czasu poświęconego danemu obiektowi oraz liczby pracowników,
  • oraz indywidualnych życzeń klienta.

Warto dodać, że dla naszych stałych klientów z Trójmiasta istnieje możliwość dołączenia usługi mycia okien do ceny sprzątania codziennego. Dodatkowo nasza oferta skierowana jest nie tylko do obiektów mieszkalnych czy biurowych, ale i hal fabrycznych, magazynów oraz sklepów.
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą sprzątającą z siedzibą w Gdańsku w celu ustalenia szczegółów.