Sprzątanie biur

Odpowiednio uporządkowane biuro nie tylko stanowi wizytówkę firmy i świadczy o jej profesjonalizmie, ale także sprzyja wydajnej pracy. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalne sprzątanie biur na terenie Gdańska.

Zakres czynności ustalany jest indywidualnie z każdym klientem. Oferujemy również elastyczne godziny prac, a także rabaty dla stałych klientów. Usługi możemy wykonywać w ramach codziennego bądź okresowego sprzątania, a także w postaci jednorazowego wsparcia.

Zakres usług

W ramach sprzątania biur podejmujemy się takich czynności jak:

  • odkurzanie wykładzin,
  • mycie podłóg oraz listew przypodłogowych.

Zajmujemy się również utrzymaniem w czystości blatów, krzeseł i innych mebli. Dbamy także o detale jak na przykład:

  • mycie futryn drzwi,
  • opróżnianie popielniczek oraz pojemników na śmieci,
  • odkurzanie lamp wiszących, kontaktów, ale nie tylko.

Dezynfekujemy i porządkujemy również pomieszczenia sanitarne, a na specjalne życzenie klienta zadbamy o regularne uzupełnianie dozowników na mydło i ręczniki, a także papieru toaletowego czy odświeżaczy powietrza. Nie muszą się Państwo martwić o rośliny w firmie – zajmiemy się ich systematycznym podlewaniem.

Przy sprzątaniu używamy wyłącznie profesjonalnych środków czystości przeznaczonych do czyszczenia mebli biurowych czy też sprzętu komputerowego. Ich cena wliczona jest w koszt usługi.

Cennik

Cena usługi zależy od metrażu i rodzaju powierzchni, zakresu czynności, częstotliwości wykonywania usługi, rodzaju używanych środków oraz indywidualnych życzeń klienta.