Mycie okien

Dla większości osób mycie okien stanowi nie lada wyzwanie. Szczególnie jeśli mają do czynienia z dużą powierzchnią elementów przeszklonych. Perspektywa polerowania, powstawania zacieków, smug, itp. skutecznie zniechęca do prac porządkowych, co w efekcie prowadzi do powstawania jeszcze większych zabrudzeń. Dlatego z pomocą przychodzi nasza gdańska firma sprzątająca Blask, która zapewnia profesjonalne mycie okien zarówno w obiektach mieszkalnych, jak i biurowych.

Każdą usługę dopasowujemy indywidualnie do klienta. Dlatego mogą Państwo skorzystać z jednorazowej pomocy naszej ekipy, jak i ze stałej współpracy. Umyjemy okna o każdej powierzchni, w tym także znajdujące się w miejscach o ograniczonym dostępie. W tym celu korzystamy z dodatkowego wsparcia w postaci teleskopów, podnośników koszowych, rusztowań czy też specjalistycznych drabin.

Dla uzyskania efektu czystych oraz lśniących okien nie wystarczy samo wyczyszczenie szyb. Dlatego w ramach usługi czyścimy również ramy oraz parapety. Zajmujemy się także czyszczeniem żaluzji, ścianek działowych i wszelkiego rodzaju przeszkleń.

Oferujemy mycie zarówno metodą tradycyjną, jak i tzw. odwróconą osmozą wody, czyli naturalną wodą demineralizowaną (bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych). Wykorzystanie wody demineralizowanej przynosi wiele korzyści w postaci niskich kosztów wykonania usługi, wysokiej wydajności mycia, a także wzmożonej odporności mytej powierzchni na zabrudzenia (dzięki rozładowanemu ładunkowi elektrostatycznemu).